Biz Kimiz

Hakkımızda

Rahatlığın, Güven ve Konforun adresi LOCAL ESTETİK Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan Güler Yüzüyle Kaliteli Hizmet Anlayışını benimsemiştir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte olan sektörel gelişmelerden haberdar olmamız kaçınılmaz uzun yıllardır medikal estetik teknolojilerinde çalışarak sektörde bir çok estetisyen ve güzellık salonlarına eğitim bölümünde hızmet vermıs bırı olarak ileri teknoloji ekipmanlarını ve kalite standartlarını en iyi sekılde takıp ederek salonumuzda dogru cihazlarla sızlere hızmet vermek önceliğimizdir
Huzurlu atmosferi güvenliği teknolojik donanımı deneyimli güler yüzü ile estetik ve güzellik sektöründe Nişantaşı konumuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Medikal Estetik

Botoks, Dolgu, Askı ve Diğer Ameliyatsız Gençleştirme

Lazer Epilasyon

Minimum Ağrı Acı

Müşterilerimiz Bizi Öneriyor!!!

Uygulamada en güncel cihazları kullanmaları, bir hastane hijyeninde çalışıyor olmaları ve tabi ki fiyatları sebebiyle tercih ettim ve çok memnun kaldım. tüm yazı rahat geçirmenin keyfi inanılmazdı ? kaç seans derlerse o seansın sonunda iş bitiyor gerçekten. Tüm çalışanlara tekrar çok teşekkür ederim.

Meliha K.

“Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Ekip işini yaparken güven veriyor. Aldığım sonuçlar da mükemmel.”

Ceyda D.

“Sadece teklif almaya gitmiştim. Ancak ekibin işine ne kadar hakim olduğunu görünce kararımı hemen verdim ve kararımdan çok memnun kaldım. Beni büyük dertten kurtardınız gerçekten ? 1 seansta 4cm sizi seviyorum”

Derya S.

“İnternette lazer epilasyon ile ilgili araştırma yapmadığım yer kalmadı. En son kadınlar kulübünde yapılan bir tavsiye üzerine local’i inceledim. Size şu kadarını söyleyebilirim, böylesi temiz ve donanımlı bir epilasyon merkezini bu fiyatlara bulamadım.”

Zeynep R.