Kaş Laminasyonu Bambaşka Bir Görünüm Elde Edin

Kaş Laminasyonu Nedir Günlük kıyafetimiz kadar makyajınızla da dikkat çekiyoruz. Ancak günlük koşturmalar bazen bizleri kendimizden uzaklaştırıyor. Yüzümüzün görüntüsünde önemli mihenk taşı olan kaşlarınız kontrolden çıkıp, kıvrılabilir, hoş olmayan bir görünüm alabilir. Kıl yönünün aşağıya dönük ya da dalgalı görünüm de olması ifademizi olumsuz etkileyebiliyor, bu da yüzümüzü yorgun, üzgün, mutsuzmuşuz gibi görünmemize sebep oluyor. Local Estetik Kaş Laminasyonu ile bu sorun artık çözümsüz değil. Local Estetik Kaş Laminasyonu ile kaşınızı sağlıklı ve güzel yapmanızı sağlayan tamamen yeni bir teknolojidir. Temel olarak kaşlarınız için uzun bir süre set halinde kalmasının sağlamakla birlikte, tek tip bir şekil verdiğinden kaşlarınızı mükemmel bir görüntüye ulaştırmayı sağlar. Local Estetik kaş laminayonu sayesinde kaşınızın kıl yapıları yukarıya doğru kaldırılır ve yüzünüzde ki negatif ifade kaybolur. Kaşlarınızın yapısı ne kadar ince olursa olsun kaşlarınızı yukarıya doğru kaldırılıp sabitlendiğinde esas kıl uzunluğunuz ortaya çıkar. Sonuç olarak kaşlarınız daha kalın görünür.

Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaş Laminasyonu kaşınızı sağlıklı ve güzel yapmanızı sağlayan tamamen yeni bir teknolojidir. Kaş laminasyonunu kimler için uygulanır;

Kısa oldukça gür ama üste doğru kıvrılmayan kaşlar,

Aşağıya doğru düşük kaşlar

İçten kıvrılan sert dokuda kıl yapısına sahip kaşlar

Kaş laminasyonu bu sorunlardan kurtulmamızı ve en doğal görünümü elde etmemizi sağlıyor. Eğer kaşlarınız yukarıdaki sorunlar gibiyse kaşlarınızı istediğimiz yöne döndürerek, kaşlarınızı düzgün forma sokmanızı sağlamanın yolu kaş laminasyonudur. Local Estetik kaş laminasyon uygulaması ile kaşlarınız sabitlenir, düşmesi, kıvrılması, bozulması önlenmiş olunur ve içeriğindeki keratin ile kaşlarınız beslenir. Kaş laminasyonu işleminin uygulandığı kaşlar uzun süreli düzgün görünümlerini korur. Kaşlarınız ortalama 6 hafta ile 9 hafta arası kusursuz bir görünüme ulaşır. Kaşların asimetriliği giderilir ve sert tüylerin ters yönde büyümesi sorununu çözer ve istenen şekli ve rengi almasını sağlar. Ancak burda önemli olan uygulanan işlem kadar işlemde kullanılan ürün ve hijyendir. Local Estetik kaş laminasyonu kaşlarınız kusursuzluğa ulaşırken ayrıca kaşlarınızı besler, iyileştirir, kaşları güçlendirir. İçeriğinde sağlıksız ürünler içermemesi sebebiyle tercih sebebi olmalıdır. Mükemmel kaş görünümü için Local Estetik Kaş Laminasyonunu tercih edin.

Medikal Estetik

Botoks, Dolgu, Askı ve Diğer Ameliyatsız Gençleştirme

Lazer Epilasyon

Minimum Ağrı Acı

Müşterilerimiz Bizi Öneriyor!!!

Uygulamada en güncel cihazları kullanmaları, bir hastane hijyeninde çalışıyor olmaları ve tabi ki fiyatları sebebiyle tercih ettim ve çok memnun kaldım. tüm yazı rahat geçirmenin keyfi inanılmazdı ? kaç seans derlerse o seansın sonunda iş bitiyor gerçekten. Tüm çalışanlara tekrar çok teşekkür ederim.

Meliha K.

“Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Ekip işini yaparken güven veriyor. Aldığım sonuçlar da mükemmel.”

Ceyda D.

“Sadece teklif almaya gitmiştim. Ancak ekibin işine ne kadar hakim olduğunu görünce kararımı hemen verdim ve kararımdan çok memnun kaldım. Beni büyük dertten kurtardınız gerçekten ? 1 seansta 4cm sizi seviyorum”

Derya S.

“İnternette lazer epilasyon ile ilgili araştırma yapmadığım yer kalmadı. En son kadınlar kulübünde yapılan bir tavsiye üzerine local’i inceledim. Size şu kadarını söyleyebilirim, böylesi temiz ve donanımlı bir epilasyon merkezini bu fiyatlara bulamadım.”

Zeynep R.