SoğukLipoliz; Bölgesel incelmenin hedeflendiği basen, popo altı, baldır, iç bacak, diz içi, karın, mide, bel çevresi, sütyen bandı ve kol gibi tüm vücut bölgelerine aynı anda 3 başlık ile uygulanmaktadır. Aynı gün 3 bölgeye uygulama yapılabilir. 3 bölge uygulama süresi 1 saattir.

UltraSlim Rasping ; kas yaparak yağ yakmanızı sağlayan özel bir cihaz. Bu konuda hatta dünyada tek örnektir. Hiç bir cerrahi müdahale olmadan vücudun yağ yakımını kas dokusunu harekete geçirerek yapması prensibine dayanır.

Bu şekilde hem yağ oranı azalır, hem de fit bir vücut görüntüsü elde edilir. Tek seansta dahi 2 ila 12 cm kadar gözle görülür sonuçlar elde edebileceksiniz.

G5 masaj ; G5 masajı yaptırmanız ile beraber selülitlerinizden kurtulabilir, vücudunuzdaki kan dolaşımını hızlandırabilir, derinin kalitesini ve de elastikiyetini arttırabilir, vücudunuzdaki fazla toksinlerin atılmasını sağlayabilir, cildinizi sıkılaştırabilir, poponuzu kaldırabilir, vücudunuzun çok daha güzel şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Medikal Estetik

Botoks, Dolgu, Askı ve Diğer Ameliyatsız Gençleştirme

Lazer Epilasyon

Minimum Ağrı Acı

Müşterilerimiz Bizi Öneriyor!!!

Uygulamada en güncel cihazları kullanmaları, bir hastane hijyeninde çalışıyor olmaları ve tabi ki fiyatları sebebiyle tercih ettim ve çok memnun kaldım. tüm yazı rahat geçirmenin keyfi inanılmazdı ? kaç seans derlerse o seansın sonunda iş bitiyor gerçekten. Tüm çalışanlara tekrar çok teşekkür ederim.

Meliha K.

“Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Ekip işini yaparken güven veriyor. Aldığım sonuçlar da mükemmel.”

Ceyda D.

“Sadece teklif almaya gitmiştim. Ancak ekibin işine ne kadar hakim olduğunu görünce kararımı hemen verdim ve kararımdan çok memnun kaldım. Beni büyük dertten kurtardınız gerçekten ? 1 seansta 4cm sizi seviyorum”

Derya S.

“İnternette lazer epilasyon ile ilgili araştırma yapmadığım yer kalmadı. En son kadınlar kulübünde yapılan bir tavsiye üzerine local’i inceledim. Size şu kadarını söyleyebilirim, böylesi temiz ve donanımlı bir epilasyon merkezini bu fiyatlara bulamadım.”

Zeynep R.