İsteyin Yeter…

Merkezlerimize gittiğinizde nasıl görünmek istediğiniz, çeşitli ölçümlerle yaptığınız seçimin yüzünüze, vücudunuza uygun olup olmadığı değerlendirilip yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi verildikten sonra uygulamanın yapılması ile şimdiye kadar kimsenin mutsuz ayrılmayacağının garantisini veriyoruz.


1

Kalıcı Çözüm

Epilasyon

Lazer epilasyon, istenmeyen kıl ve tüy köklerinin, lazer ışınları yardımıyla yok edilme işlemidir. Bu yöntemler, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Sırt, yüz, omuz, genital bölge başta olmak üzere, hemen hemen vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Lazer ışınları, uygulama yapılacak bölgeye milisaniyelik atışlar yapar. Bu ışınlar ısıya dönüşerek, kıl köklerini tahrip eder.


2

Ultra Slim

Zayıflama

Ultra Slim’in “yaptır­çık” prosedürü hasta açısından son derece kolaydır.görüşme sonrası işlem hemen uygulanabilir. Doktor tedaviyi yapacağı bölgeleri işaretler ve tedavi başlamış olur. Hasta yatar pozisyonda iken uygulayan elektrik enerjisini ses dalgalarına dönüştüren transformatör yardımı ile işaretli bölgelere enerjiyi aktarır.Böylece yağ hücrelerinin güvenli bir şekilde kırılmış olması sağlanır.


3

Yumuşak Dokunuş

Cilt bakımı

Medikal cilt bakımının amacı gözeneklerin temizlenmesi, cilde oksijen sağlanması, parlaklık, canlılık ve tazelik verilmesi, lenf drenajı ile toksinlerin atılmasıdır.

Medikal cilt bakımı 1.5-2 saat süren bir uygulamadır. Önce Cilt analizi yapılmalıdır.

Daha sonra ygun bir temizleyici ile cilt temizlenir ve peeling yöntemi ile de ölü tabakalar uzaklaştırılır. Daha sonra cilde buhar verilerek gözenekler açılır, siyah nokta ve yağ butonları ciltten temizlenir.


3

Kalıcı Özgün

Protez Tırnak

Kendi tırnaklarınızın üzerine özel koruyucu malzemelerle yapılan tırnak ekleme uygulamasıdır. Her zaman her yerde şık tırnaklara sahip olmak isteyen, tırnak yemen problemi yaşayan, kırılgan ve güçsüz tırnakları olan, tırnak uzama problemi yaşayan, tırnaklarına şekil vermekte zorlanan herkes için kalıcı bir konfordur.

Bilinen iki farklı yöntem vardır; Jel Protez ve Akrilik Protez.


3

Kas ve Kirpik Laminasyonu

Her kadın, sabahları fazla çaba göstermeden taze ve güzel görünmek ister. Güzel görünümün insan görünümünde ana vurgu olduğu bir sır değildir ve bakımlı kaşlar ve kirpikler olmadan elde edilmesi imkansızdır.

Kaş düzeltme bizim için düzenli bir prosedür haline gelmiştir. Kozmetoloji gelişmektedir ve bir rüya gibi görünebilecek yeni prosedürler ortaya çıkmaktadır. Kaş ve kirpik laminasyonu bunlardan biridir.

Hemen Randevu Alın

Danışmanlarımız sizinle hemen iletişime geçsin.